Кошик
9 відгуків
Інтернет-магазин "Гірлянда"
+380503555556
+380987985360
+380634341430

СВІТЛОДІОДНА ГІРЛЯНДА ЗАВІСУ "ДОЩ 2*3м" ПВХ кабель

Світлодіодні гірлянди штори, світлові дощі і завіси

    Світлові завіси або гірлянди дощ складаються з вертикально звисаючих двадцяти 3-х метрових проводів на яких розташовані по 30 світлодіодів. Всього на одній гірлянді розташовані 600 світлодіодів, які створюють одну суцільну мерехтливу штору. Тому ця гірлянда і називається світлодіодна штора, завіса або штора. За допомогою цієї гірлянди з легкістю можна прикрасити стіну будинку, вікна, вітрини магазинів або карнизи величезних офісних і торгових центрів.

     

     Світлодіодна гірлянда дощ послідовно з'єднується між собою в один ланцюг. Так при бажанні можна поєднати до 10 виробів, тобто 20 м. п.

     Світіння світловий штори може бути зеленого, червоного, синього, білого, жовтого, тепло-білого кольорів. Цей вид гірлянд можна з легкістю застосовувати на вулиці і бояться що вони перегорять, так як вони повністю вологостійкі і не їм не страшні перепади температури. Робочий діапазон цих гірлянд від -40С до +60С.

Термін експлуатації світлодіодних завіс перевищує 100 тис. годин безперервного світіння!

     Новорічна і святкова ілюмінація подарує Вашим рідним і близьким безліч щасливих миттєвостей та позитивного настрою на весь наступний рік. Адже немає нічого кращого ніж принести радість своїм дітям і близьким.

    Завдяки великому асортименту квітів завіси Ви зможете прикрасити будь-який майданчик незалежно від стилю екстер'єру. 

    Вулична гірлянда завісу для зовнішнього застосування виготовлена з чорного дроту. Також передбачений варіант прозорого кабелю для внутрішнього декорування. 

    Варіанти кольору світіння світлодіодів:

  • холодно білий (неон)
  • тепло-білий
  • синій
  • червоний
  • зелений

    Ви також зможете підібрати у нас безліч інших варіантів гірлянд. Ми самі імпортуємо гірлянди і запропонуємо Вам оптові знижки.

 

   Всі гірлянди мають сертифікати якості і ретельно перевіряються перед відправленням.

   Також надаємо ПОСЛУГИ МОНТАЖУ ВУЛИЧНИХ ГІРЛЯНД І НОВОРІЧНОГО ОФОРМЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ