Кошик
9 відгуків
Інтернет-магазин "Гірлянда"
+380503555556
+380987985360
+380634341430

Світлодіодний шнур ДЮРАЛАЙТ

СВІТЛОДІОДНИЙ ДЮРАЛАЙТ або СВІТЛОДІОДНИЙ ШНУР використовується для прикраси будівель, створення новорічних мотивів, світлових конструкцій. Завдяки своїй гнучкості та яскравості гірлянда краще всього підходить для підкреслення контурів фігур, різних конструкцій або будинків. Прозора основа кабелю робить його не помітним елементом. Легкість використання і яскравість світіння зробили дюралайт одним з найбільш часто вживаних елементів новорічної ілюмінації. 

Світлодіодний дюралайт відмінно підходить для використання на вулиці завдяки класу захисту IP44. Оболонка гірлянди надійно захищена від негативного впливу ультрафіолету, перепадів температур, попадання вологи. Високий клас матеріалу гірлянди і удосконалена технологія виготовлення не дозволяє вигоряти на сонці. 

Для сполук світлового шнура передбачено всі потрібні елементи: з'єднувачі, подовжувачі, розгалужувачі і заглушки. Для всіх важливих сполук передбачена термічна усадкова стрічка. 

Даний вид гірлянд може використовуватися як окремий елемент, так і у комплексному прикрасі території або проекті. Яскраві світлодіоди дюралайта будуть помітні здалеку незалежно від погоди і освітленості.