Кошик
9 відгуків
Інтернет-магазин "Гірлянда"
+380503555556
+380987985360
+380634341430

Світлодіодні гірлянди НИТКА

     Світлодіодна LED гірлянда нитка використовується для прикраси майже всього: вітрини, вікна, контури фасадів і дахів будинків, для дерев, новорічної ялинки. Існує кілька варіантів виконання гірлянди нитка: на гумовому кабелі чорного і білого кольору, на ПВХ кабелі чорного і білого кольору. Також розрізняються гірлянди string light своєю довжиною: від 5 метрів до 20 метрів. Всі світлодіодні гірлянди з'єднуються між собою в одну послідовну ланцюг (до десяти сполук). Таким чином довжина гірлянди складе до 100 метрів!, що значно спрощує монтаж гірлянд на дерево і різні світлові конструкції. Особливо варто виділити гірлянди нитка кульки - новинка на ринку України. Ця гірлянда буде чудово виглядати на Вашій новорічній ялинці і може використовуватися в дизайні інтер'єру кафе, ресторану, магазину. 

 

    Світлодіодні гірлянди нитки або string, напевно, найбільш універсальна гірлянда, яка може застосовуватися для прикраси і декорування всього чого завгодно, будь то фасад будівлі, вуличні кущі і дерева, чи припустимо обідок віконного отвору. Даний вид гірлянди нитка має таку назву через свою схожість з ниткою. Як правило ця вулична новорічна гірлянда складається з гумового або ПВХ дроту чорного або білого кольору, на якому у рівномірному порядку через 5-7 см розташовані світлодіоди. Світіння світлодіодів може бути абсолютно всіх кольорів веселки або всі разом, наприклад, гірлянда нитка мультиколір. Самі світлодіоди можуть бути захованими в звичайні класичні ковпачки, або ж в круглий кулька або квітка.

     Які ж гірлянди без ефектів! Гірлянди нитки можуть бути як статичному виконанні світіння, або ж мати режими перемикання ефектів світіння. Окремо варто згадати гірлянду нитка з ефектом мерехтіння, коли кожен п'ятий світлодіод мерехтить створюючи казковий ефект переливання і гри світла.

     Важко навіть уявити скільки різних варіантів прикраси і святкової ілюмінації можна створити з допомогою гірлянди нитка. Це і прикраса новорічної ялинки, дерев, підсвічування контурів покрівлі і будівлі. При бажанні можна створити навіть світлодіодну 3D-фигуру!

      Якщо Вам хочеться створити казкову передноворічну вуличну композицію або просто прикрасити свій приватний будинок, то Ви можете звернутися до наших фахівців, які із задоволенням допоможуть Вам у цьому.

     Новий рік-особливе свято у який хочеться особливо порадувати своїх рідних, близьких або співробітників. Це легко зробити за допомогою світлодіодної ілюмінації. Подаруйте собі і оточуючим радість, яскраву гру світла і барв!

     Якщо Ви не знаєте яку святкову ілюмінацію вибрати. То наберіть наших фахівців за багатоканальним телефоном 050 355-55-56 і ми з радістю підкажемо які новорічні гірлянди підійдуть саме Вам. Також при потребі наш дизайнер виїде на об'єкт і створить візуальну картинку в графічній програмі для точного розуміння як буде виглядати святкова ілюмінація в реальності.

В комплексі з іншими світлодіодними гірляндами з нашого магазину можна не превзойденно святково оформити будь-який об'єкт

- гірлянда бахрома

- гірлянда сітка

- гірлянда завісу, штори((CURTAIN LIGHT)

- гірлянда кульки Led

- гірлянда для дерев Промінь

- світловий шнур дюралайт

- гірлянда падаючий сніг, тануть бурульки або падаючий метеорит

- новорічні світлодіодні мотиви сніжинок і зірочок

- світлові 3Д кулі