Кошик
9 відгуків
Інтернет-магазин "Гірлянда"
+380503555556
+380987985360
+380634341430

Світлодіодні гірлянди СІТКИ

Світлодіодна електрогірлянда мережа виглядає як еластична сітка, у вузлах якої розміщені невеликі яскраві мерехтливі світлодіоди. Світлодіодні мережі LED - дуже міцні, з низьким енергоспоживанням, якими оформляють кущі, дерева, стіни, вітрини магазинів, новорічні ялинки.

Світлова сітка дуже часто монтується на стелю, колони будівель, новорічні ялинки. Також сітки можна з'єднувати між собою, що дозволяє створювати великі світлові композиції різної конфігурації і розмірів. Також нерідко дизайнери за допомогою гірлянди мережа декорують вуличні кущі створюючи різноманітні об'ємні 3D фігури

Гірлянди сітки широко застосовують в новорічному декорі стель, різних вуличних кущів. Також така гірлянда відмінно підійде для прикраси вхідних колон, вхідної групи або вікна.

Гірлянда мережа виготовляється з якісного і міцного матеріалу, в основі якого лежить спеціальний вуличний ПВХ з додаванням гуми, яка допомагає гірлянді витримувати самі низькі температури і не тріскатися. Також ступінь захисту гірлянди IP44 надійно захищає мережу від затікання води, і навіть від проникнення вологи. 

Вулична новорічна гірлянда сітка прослужить понад 60 тис. годин. Також при потребі до гірлянді можна підключити блок управління з допомогою якого можна керувати режимами світіння, інтенсивністю мигання, а також безлічі варіантів динаміки.

Электро гирлянды давно применяются в качестве новогоднего декора. Раньше такие гирлянды изготавливались на основе ламп накаливания, которые служили недолго и часто перегорали. Сегодня практически все новогодние гирлянды изготавливаются на основе светодиодной технологии, которая не только увеличила срок службы уличных гирлянд раз в 10, но и значительно снизила энергопотребление.

Также предлагаем широкий выбор других видов светодиодной праздничной иллюминации. У нас в каталоге Вы сможете выбрать: 

- гирлянды на деревья (сеть, нить, луч)

- гирлянды на фасады (бахрома, штора)

объемные 3D фигуры

- новогодние мотивы (снежинки, звезды)

- гирлянды на елку

Позвонив нашим специалистам по контактным телефонам Вы получите бесплатную консультацию по выбору новогодней иллюминации. Среди большого ассортимента светодиодных гирлянд мы подберем именно ту которая Вам подойдет в лучшей степени.