9 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Інтернет-магазин "Гірлянда"
+380 (50) 355-55-56
+380 (68) 710-66-79

Новорічна і святкова ілюмінація

Найкращий спосіб перетворити Новий рік чи будь яке інше свято на незабутню і ефектне видовище це створити яскраву ілюмінацію, будь то квартира, офіс, зал кафе або торгового центру – все перетворюється в одну цілу яскраву казку.

       Новорічна вулична ілюмінація – досить складний технологічний процес, яким повинні займатися кваліфіковані фахівці, адже на кону поставлено не тільки яскравість і барвистість ілюмінації, але і безпеку електричних дротяних систем, які будуть використовуватися при температурах від -30 С до +40 С і атмосферних опадах.

Наші фахівці володіють необхідним досвідом у сфері святковій ілюмінації, а також наша компанія є одним з основних постачальників електричних гірлянд на території України, що дозволяє нам зробити Вам хороші знижки і заощадити гроші!

  Прикрасити гірляндами будинок і зимовий сад

   Якщо Ви вирішили прикрасити свій будинок перед новорічними святами, то існує безліч варіантів. Перш за все треба визначитися прикраса гірляндами буде всередині приміщення або зовні, на вулиці. Від цього буде залежати які гірлянди використовувати, адже є внутрішні і зовнішні гірлянди, які відрізняються класом безпеки та сфери застосування. Зовнішні світлодіодні гірлянди повинні мати ступінь безпеки не менше IP44. Всі гірлянди які позначаються класом нижче IP20 або IP30 не можуть використовуватися на вулиці. 

   Розібравшись з видами гірлянд по сфері застосування, можна перейти до дизайну або зовнішнього декорування. Існує безліч підтипів світлодіодних гірлянд. Припустимо гірлянда бахрома в основному використовується для прикраси карниза даху і вішається по периметру. Зовні дані гірлянди нагадують звисають бурульки, які світяться в темний час доби. Світлодіодна бахрома напевно найпопулярніша гірлянда, з-за своєї простоти застосування. 

   Є спеціальні світлодіодні гірлянди, які застосовуються для декору та освітлення дерев, насамперед це гірлянда Промінь і гірлянда нитка. Як правило, цими гірляндами обмотують крону дерева і розпускають нитки з гілочок, після чого дерево світиться просто казково і ефектно. Розбавити і ускладнити конструкцію можна за допомогою світлодіодних бурульок, з боку нагадують танучий сніг або тануть бурульки

   Новорічну ялинку прикрашають усіма вище перерахованими гірляндами, а також спеціально розробленої ялинкової гірляндою кульками. В кожній кульці вбудовано 3 яскравих світлодіода трьох кольорів. Спеціальний вбудований контролер перемикає режими світіння, завдяки чому гірлянда переливається сотнями квітів і відтінків. Можна сказати в одній гірлянді ― всі кольори веселки. Гірлянда кульки ― краще прикраса новорічної ялинки.

   На вхідну групу та фасадні вікна як не можна краще підійде гірлянда завісу або світлова штора. Також на фасаді добре виглядають світлодіодні сніжинки, дуже по новорічного і одночасно неймовірно ефектно. 

   Новорічні фігури тварин прекрасно доповнювати архітектурний ансамбль з світлодіодних гірлянд. Можна сказати доповнять і підкреслять яскравість свята. Яскраві фігури тварин сподобаються як дорослим, так і дітям. Як кажуть, дорослі ті ж діти, тільки старше. Всі хочуть без виключення на новорічні дні свята і казкової яскравою атмосфери!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner